Toptan Şal Fiyatları

armine şal dantelli şallar en son çıkan şal modelleri eşarp şal modelleri ipek şal kışlık şal pamuklu şal şal eşarp şal modelleri abiye şal modelleri ve fiyatları şal modelleri yapımı tesettü7 300x225 - Toptan Şal FiyatlarıToptan Şal Satışı Fiyatları

Toptan ve perakende olarak çeşit çeşit şal ürün satışlarımız başlamıştır. Müşterilerimizin bütçesine göre istedikleri kadar gerek adet gerekse toptan olarak dilediği gibi bizden şal ürün teminini sağlayabilirler.

Satışını yaptığımız şal ürünleri ile ilgili olarak özellikle bilmenizi istediğimiz bir konuya değinmek istiyoruz. Yaklaşık 25 farklı renklerde, farklı farklı desenlerde ve farklı farklı birçok çeşit ürünlerimiz hizmetinizdedir. Şal ürünlerimiz 1. 2. vea 3. kalite düzeyinde olarak müşterilerimizin almak istediği ürün kalitesine göre satışımız mevcuttur. Tamamıyla müşteri odaklı olarak çalışan bir firma olarak, müşterilerimizden gelen talepler bizler önceliklidir.

Şal dışında diğer ürünlerimize de göz atarak dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Toptan veya perakende (adet) şal satışları hakkında bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasından irtibatı sağlayabilirsiniz bizlerle veya sitemizin iletişim kısmında verilen numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Online Satış Operasyonu Birimi – Ahmet DEMİRCİ


Şal ürünlerimiz

  • 6
    Shares

3 Comments

Add a Comment
  1. Geniş bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

  2. Şuan anda incelediğiniz konu linki: Toptan Şal Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir